Požeško komunalno poduzeće - za čist grad

Novi kamion za brže i lakše sakupljanje miješanog komunalnog otpada

Komunalcu Požega d.o.o. isporučen je novi kamion za odvoz miješanog komunalnog otpada.

-Vozni park Komunalca Požega d.o.o. zahtjeva obnovu jer je dio vozila u lošem stanju. Odlučili smo se za kupovinu suvremenog vozila koje će prije svega olakšati rad našim djelatnicima, ali i omogućiti brže sakupljanje i odvoz miješanog komunalnog otpada. Radnici više neće morati kante dizati rukama, već će se to obavljati automatski, a pražnjenje spremnika trajat će 5-7 sekundi – pojasnio je Domagoj Lovrić, direktor Komunalca Požega d.o.o.

Odvoz božićnih drvaca kreće 9. siječnja

Komunalac Požega d.o.o. u ponedjeljak, 9. siječnja 2023. godine, počinje s odvozom božićnih drvaca s područja grada Požege. Odvoz će se obavljati do petka, 20. siječnja 2023. godine.

Raskićena božićna drvca iznesite na javnu površinu ispred svoje kuće ili stambene zgrade kako bi ih djelatnici Komunalca Požega d.o.o. mogli uočiti i odvesti.

Odvoz komunalnog otpada u dane praznika i blagdana

Obavještavamo korisnike usluge sakupljanja komunalnog otpada da će, u ulicama i naseljima gdje odvoz komunalnog otpada po redovnom rasporedu treba biti u petak, 6. siječnja 2023. godine, Komunalac Požega d.o.o. otpad odvoziti u subotu, 7. siječnja 2023. godine.

Sretan Božić i Nova godina!

Želimo vam blagoslovljen Božić te sretnu i uspješnu 2023. godinu!

Tradicionalna akcija Komunalca: Zakupcima i kupcima podijeljene platnene vrećice

I ove smo godine, uoči Božića i Nove godine, zakupcima klupa na Gradskoj tržnici Požega podijelili poklone. Domagoj Lovrić, direktor Komunalca Požega d.o.o. na taj im je način iskazao zahvalnost što i u ovako teškim vremenima svakodnevno dolaze na tržnicu i svojim sugrađanima nude voće, povrće i ostale domaće proizvode.

Odvoz komunalnog otpada u dane praznika i blagdana

Obavještavamo korisnike usluge sakupljanja komunalnog otpada da će, u ulicama i naseljima gdje odvoz komunalnog otpada po redovnom rasporedu treba biti u ponedjeljak, 26. prosinca 2022. godine, Komunalac Požega d.o.o. otpad odvoziti u subotu, 24. prosinca 2022. godine.

Obavijest o privremenom prekidu grijanja u Babinom viru

Obavještavamo stanare višestambenih zgrada Miroslava Krleže 2,4,6 i Vanje Radauša 10-12 da će u utorak, 20. prosinca 2022. godine doći do privremenog prekida isporuke toplinske energije.

Od 1. siječnja 2023. u primjeni novi Cjenik javne usluge sakupljanja komunalnog otpada

Sukladno čl. 66 novog Zakona o gospodarenju otpadom (NN 84/21), jedinice lokalne samouprave, u kojima Komunalac Požega d.o.o. obavlja javnu uslugu sakupljanja komunalnog otpada (gradovi Požega, Pleternica, Kutjevo i općine Brestovac, Čaglin, Jakšić, Kaptol i Velika), donijele su u travnju 2022. godine nove Odluke o načinu pružanja javne usluge u kojima su utvrđene cijene minimalne javne usluge sakupljanja komunalnog otpada.

Osnovni podaci

Komunalac Požega d.o.o.

Vukovarska 8
34000 Požega